1

Хімчистка м’яких меблів

Хімчистка м’яких меблів від 300 грн

М’які меблі є невід’ємним атрибутом повсякденного комфорту: затишні крісла і диванні куточки є практично в будь-якій квартирі. На них ми спимо, дивимося телевізор, граємо з улюбленим собакою і навіть обідаємо. Не дивно, що при такій насиченій експлуатації меблі швидко набуває неприємного зовнішній вигляд: з’являються плями на оббивці, засаливается і тьмяніє колись яскрава поверхню.

І тут власники часто роблять велику помилку – намагаються очистити меблі самі, за допомогою низькопробних засобів, які не тільки не очищають від бруду, а й залишають неохайні розлучення на диванах і м’яких стільцях. Уникнути подвійного забруднення допоможе виїзна хімчистка меблів – зручна послуга нашої компанії.

Комплекс процедур по хімчистці включає наступне:

 • Чистка оббивки за допомогою спеціальних засобів (підбір хімікатів здійснюється з урахуванням особливостей матеріалу, з якого зроблена оббивка);
 • Видалення плям і неприємних запахів після пролиття на диван сечі, міцних напоїв і іншого (тут використовуються спеціальні засоби і ароматні аромату);
 • Промивання меблів за допомогою екстракторного апарату-пилососа, де ліквідуються залишки бруду після тотальної чистки;

Ми зможемо зробити хімчистку дивана і видалити плями будь-якого походження, навіть від кулькової ручки або застарілого жиру. Також відновлюємо яскравість кольору оббивки і усуваємо наслідки невдалих спроб видалити плями.

Наші фахівці проводять і хімчистку стільців, а саме – їх м’яких сіденій.Владельцам офісів у великих корпоративних будівлях, готелів і ресторанів рекомендується кілька разів на рік замовляти хімчистку крісел, які перебувають в лобі.

Хімчистка ковроліну ціна від 60 грн /м2

Популярне покриття для підлоги – ковролін – широко використовується в оздобленні житлових, робочих приміщень та громадських закладів. Доглядати за ним легко, він не дуже мазкий і приємний на дотик. Однак будь-якого матеріалу, навіть самому практичному, потрібна глобальна чистка, щоб привести його в охайний вигляд і освіжити. Тому загальна хімчистка ковроліну необхідна мінімум раз на півроку.

Навіщо робити це так часто?

У кожного будівельного матеріалу є свої недоліки, у ковроліну, це його ворс. Бруд поступово накопичується в ворсі ковроліну там, де по ньому постійно ходять, і в зв’язку з тим, що бруд лежить на “дні”, довжина ворсу скорочується. У зв’язку з цим верхня частина ворсу стирається швидше і з’являються так звані “доріжки”. Якщо не робити хімчистку хоча б раз на півроку, прибрати “доріжки” буде неможливо і ковролін доведеться викидати.

За рахунок того, що матеріал кріпиться до поверхні за допомогою спеціального клею і плінтусів, його не вийде відвезти і здати в хімчистку. Тому саме для вас ми організували послугу виїзної чищення ковроліну на Вашу адресу. Професійні працівники, які пройшли підготовку, виїжджають на місце із спеціальним обладнанням та необхідними миючими засобами, які не заподіють шкоди покриттю.

Ми зробимо виведення плям різного походження з ковроліну:

 • сліди від брудного взуття,
 • засаленість поверхні і потускнение кольору;
 • сліди жирної їжі;
 • плями від пролитих солодких і алкогольних напоїв;
 • екскрементів тварин;
 • підсумок неправильного чищення дилетантів – мильні плями й розлучення;

Крім усього, хімчистка ковроліну необхідна в профілактичних цілях, так як за місяці експлуатації в ньому накопичується велика кількість пилу і шкідливих для дихання бактерій.

Етапи очищення:
 • ліквідація стійких плям спеціальними засобами (в разі бруду допоможе роторно-дискова машина, жорсткими щітками вичищати плями з ковроліну);
 • фінальна промивка і сушка професійним обладнанням;
 • ароматизація отдушками в разі придбання ковроліном неприємних стійких запахів;

Вартість хімчистки варіюється від 30 до 80 грн за квадратний метр, ціна складається зі стану ковроліну, забруднення, плям і площі.

Ми якісно проведемо всі перераховані процедури, використовуючи професійний підхід. Після нашого візиту ви отримаєте новий запашний ковролін!

Хімчистка матраців від 150 грн

Щоденна експлуатація, випадкові плями від розсипаної їжі, пролитих напоїв, «дитячих несподіванок» – всі ці фактори швидко призводять матрац в неохайний вигляд і роблять його не гігієнічно для використання. Брудна, відвологлі оббивка – найкраще місце для освіти колоній шкідливих мікроорганізмів, які є джерелом появи неприємного запаху і алергічних реакцій. Тому не можна ігнорувати такі неприємності, перевернувши матрац лицьовою стороною вниз для приховування плям, – потрібна термінова хімічне чищення матраців!

Самостійно помити латексний або матерчатий матрац миючими засобами недостатньо для повної ліквідації забруднень – краще звернутися до професіоналів, які швидко підберуть необхідний інвентар і препарати для надійної обробки і дезінфекції матраців з будь-якого матеріалу. Ми раді представити вам таку можливість – за прийнятну ціну ми здійснимо швидку хімчистку на дому з використанням професійного устаткування і засобів, нешкідливих для здоров’я.

Що входить в наші послуги:

 • очищення поверхні матраца від плям за допомогою екстракторного пилососа;
 • позбавлення від неприємних запахів вогкості, старості та сечі;
 • оновлення зовнішнього вигляду зношеного вироби;
 • якщо плями в’їдаються і застарілі, тоді вдаємося до допомоги сильних засобів для виведення плям, діючи таким чином, щоб розчин не пошкодив матеріал;
 • фінальна промивка і сушка матраца (відбувається природним шляхом протягом 4 годин);

Ми проводимо всі роботи за допомогою безпечних препаратів, які не зашкодять ні виробу, ні вашій шкірі і дихальних шляхах. Чистота, якій буде сяяти ваш матрац після нашої чистки, вразить вас надовго. Замовте послугу хімчистки матраців на дому в нашій компанії за найнижчими цінами!

від 30 грн